Noorte nõustamiskeskused

Nõustamiskeskused on mõeldud kuni 26-aastastele (kaasa arvatud) mõlemast soost noortele. Tulla võib nii individuaalselt kui ka paarinõustamisele. Keskustes pakutakse ka seksuaalhariduslikke grupitöid ning loenguid. Keskustes töötavad naistearstid, meestearstid, psühholoogid, ämmaemandad ning sotsiaaltöötajad.

Nii teenused kui külastus on TASUTA, ka kindlustamata noortele.

 

Internetinõustamine

Amor.ee Internetinõustamise kaudu saate esitada küsimuse seksuaalsuse, tervise, lähedaste suhete, lastesaamise, rasestumisvastaste meetodite, sugulisel teel levivate haiguste jpm. teemadel. Teie küsimustele vastavad naiste- ja meestearstid, seksuoloog, psühholoogid, sotsiaaltöötajad ja noortenõustajad Eesti Seksuaaltervise Liidust. Teie küsimus toimetatakse anonüümselt edasi vastava ala spetsialistile, kuid soovi korral võite oma küsimuse nimeliselt ka konkreetsele vastajale adresseerida.


Nõu saab küsida nii eesti kui vene keeles.
Teie kirjadele vastab üle 25 oma ala asjatundjast koosnev meeskond.

Küsimuse korral, mis nõuab kiiret vastust, helista palun lähimasse noorte nõustamiskeskusesse!

Internetinõustamine on TASUTA!

 
 

Kampaaniast

„SÕBER POLE (S)EKSPERT!” kampaania koosneb viiest videost (vaata siit), mis lavastavad noortevahelisi Messenger-i vestluseid, kus arutatakse seksuaaltervise teemadel. Igas videos räägivad noored oma seksuaaltervist puudutavatest muredest, andes teineteisele väärinformatsiooni selle kohta, kuidas peaks antud probleemi lahendamiseks talitama.

 

Kampaania eesmärk on tõsta noorte teadlikkust Amor noorte nõustamiskeskustest ning interneti nõustamise teenusest. Nõustamiskeskus pakub professionaalset ja anonüümset tasuta arstiabi ning vastuseid seksuaaltervist puudutavatele küsimustele, viimast pakub ka internetinõustamine, mis on samuti tasuta kõigile noortele.

 

Kampaania on valminud koostöös Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala tudengitega, kes teevad kursusetöö raames koostööd Eesti Seksuaaltervise Liiduga.

Kampaaniale andsid hoogu juurde Erlent Kübarsepp, T.A.A ning FRESH MEEDIA.

Lisainfo ning küsimuste puhul pöörduge jonas@estl.ee või anetttaal8@gmail.com.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now